wWw.TEKnikDeSTEk.Forum0.Biz
Forumdan Daha Çok Faydanlanmak İçin Üye Olunuz.!
Forumdan Daha Çok Faydanlanmak İçin Üye Olunuz.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik Destek Forum |Oyun| |Hit| |Program| |Albüm Mp3| |Forum|eğlence|

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kopya Windows xp'yi orjinal yapma
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 8:09 pm tarafından estorian

» İkariam savunma taktikleri
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 3:38 pm tarafından avadore

» Age OF EmpireS II - [ TaM SürüM ] + [ TürKÇe DiL ] !!
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimePerş. Mart 15, 2012 12:10 am tarafından Storm.exe

» Ip Değiştirme Programi Saniye Saniye Değişiyo
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimeC.tesi Ocak 21, 2012 4:53 am tarafından nedensiz35

» GTA 4 Full - DVD 1
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 1:33 am tarafından ridvanim

» internet explorer sorunu
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 11:53 pm tarafından TraquteR

» (resimli) Sade HareketLi Rütbe Yapımı ;) [ BLaCk FARKIYLA ]
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:12 am tarafından eX-FaCToR

» Banner İstek
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 3:12 am tarafından SabocanTR

» Grafiker Alimi
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 5:20 pm tarafından SabocanTR

Similar topics
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 144 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 2:27 pm tarihinde online oldu.
Üye Panali
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de ConfigureProfiliniz                 
Bilgiler
Seçenekler
İmza

Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Kwalletmanager Sosyal                    
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Newmsg Özel Mesaj            
 Yeni Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
 Saklanan Ö. Mesajlar
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Kthememgr Forumdan             

Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de

2 posters
YazarMesaj
. иiƨɘ .
*
. иiƨɘ .

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 30
Nerden Nerden : İsTanBuL.

Cüzdan
TDF-TL: 0
Altın: 0
Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Empty
MesajKonu: Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de   Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 4:24 am

[img]http://www.fbtaraftar.com/modul/onizle/phpThumb.php?src=http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2008-07-08_alex446.jpg&h=210&w=280&zc=1&fltr[]=ric|5|5[/img] Profesyonel futbol takımımızın kaptanı Alex de Souza, uefa'un chat odasına konuk oldu ve ziyaretçilerin sorularını yanıtladı. Avrupa'da büyük bir takımdan teklif alması halinde değerlendirebileceğini söyleyen Alex de Souza, Dünya'nın en iyi taraftarının Fenerbahçe'de olduğunu da söyledi. İşte Alex hayranlarının merak ettikleri ve kaptanımızın cevapları!
Aragones'i beğeniyorum

- Aragones hakkında neler düşünüyorsun?

Luis'i gerçekten çok beğeniyorum. Hayatımda futbolla onun kadar ilgili başka bir insanla çalışmadım. Futbol hakkında her şeyi biliyor. Dünya'da olan her şeyden haberdar. Ve oyuncularını savunabiliyor. Zaman zaman bize kızsa da bunun çok içten gelen bir davranış olduğunu biliyorum.
Fenerbahçe taraftarı Dünya'nın en iyisi
- Şükrü Saracoglu Stadyumu ve Fenerbahçe taraftarı hakkında ilk izlenimlerin nelerdi?

Havaalanına indiğimde edindiğim ilk izlenim beni orada bekleyen 10.000 insanın gerçek fanatik olduklarıydı. Onlar için Fenerbahçe her şeyin üstündeydi. Dünya'nın en iyi taraftarları olduklarını düşünüyorum.
- Kontratın bu sezon sonu bitecek. Gelecek planların nelerdir?

Fenerbahçe'de kalacağımı hissediyorum. Genç bir oyuncu değilim ve maceraya gerek yok. Ancak Avrupa'dan çok büyük bir kulüpten teklif gelirse değerlendirebilirim. Kulübümde mutluyum. Bizim stadyumumuzdaki gibi bir atmosferin Dünya'da başka bir takımda olmadığını düşünüyorum. Fenerbahçe taraftarları benim şimdiye kadar gördüğüm taraftarların en iyisi.
Adapte olmamız zaman aldı
- Bazen en kolayı teknik direktörü suçlamaktır. Kötü sonuçlar aldığınızda neler düşündünüz?
Aragones geldiğinde farklı bir tarzı olduğunu gördük ve buna adapte olmamız biraz zaman aldı. Kasırga dindi ve artık birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Bundan sonra daha başarılı olacağımızı düşünüyorum.
-Brezilyalı ve Türk taraftarları karşılaştırır mısın?

Türk taraftarların kesinlikle daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Çok daha fazla destek veriyorlar ve maç boyunca katılım gösteriyorlar. Brezilya'da çoğu zaman taraftarlar tiyatro izler gibi maç izliyor.
- Fenerbahçe'de oynadığın hangi maç, senin en iyi maçındı?

Bir çok maçta iyi oynadım. Ama son sezonda Beşiktaş'a, PSV'ye ve CSKA'ya karşı oynadığım oyunlar çok çok iyilerdi.
Sergen Yalçın en iyisi
- Takımda en çok kiminle oynamaktan zevk alıyorsun ve Türkiye'de karşılıklı oynamaktan en çok zevk aldığın kişi kimdi?

Birlikte oynamayı en sevdiğim oyuncu Semih. Karşısında oynadığım en iyi futbolcu ise Beşiktaş'ın eski 10 numarası Sergen Yalçın.
Söz verdim Türkçe öğreneceğim
- Türkçe biliyor musun?

Duyduğum bir çok şeyi anlayabiliyorum ama henüz konuşamıyorum. Fakat Başkan'a söz verdim. Kontrat yenilediğimizde ders almaya başlayacağım.
- Galatasaray ve Fenerbahçe arasında olan rekabet hakkında ne düşünüyorsun?

Ben Brezilya'dayken Palmeiras - Corinthians maçları benim için çok büyüktü. Bütün bir hafta o maçı düşünüyordum. Burada rekabetin daha büyük olduğuna eminim. Ama yine de ben Brezilya'da hissettiklerimi burada hissetmiyorum. Çünkü bir Türk değilim.
Ben bir futbolseverim

- Bazı oyuncular bir takım için oynar ama kalplerinde başka bir takım vardır. Sen hangi takımlısın? Ya da hangi takım seni heyecanlandırıyor?

Ben Coritiba'yı destekliyorum. Benim ilk kulübüm. Ve beni herhangi bir diğerinden daha fazla heyecanlandıran takım yok. Çünkü ben futbolu seviyorum ve güzel oynayan her takımı desteklerim. Televizyonda iyi bir maç görürsem oturur izlerim.
Forvete yakın oynamayı seviyorum
- Senin kafandaki favori sistemin ne?

Forvetlere yakın olarak orta sahada oynamayı seviyorum. Sistemler bakımından ise herhangi bir tercihim yok.
Başarı için üst düzey oyuncular
- Fenerbahçe sence Avrupa'da başarılı olması için ne yapmalı?

Daha üst düzey oyuncuların takıma katılması lazım. Türkiye'de değişik bir tutum var. 24-25 yaşındaki oyunculara genç deniyor. Halbu ki, 18-19 yaşındaki oyuncu gençtir. 24-25 yaşında en üst düzeyde olmaları gerekir ki, takımın gerçek askerleri olsunlar. Eğer bunlar olursa Fenerbahçe Avrupa'da daha kuvvetli olur
Fer[M]anqa
Yetkinyönetmen
Yetkinyönetmen
Fer[M]anqa

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 512
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Maraş

Cüzdan
TDF-TL: Sınırsız
Altın: Sınırsız

Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Empty
MesajKonu: Geri: Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de   Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:16 pm

Hyr GSGSGS

Dünyanın en iyi taraftarı Fenerbahçe'de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın En Büyük Eli
» Manqa Dünyanın Sonuna doğmuşum