wWw.TEKnikDeSTEk.Forum0.Biz
Forumdan Daha Çok Faydanlanmak İçin Üye Olunuz.!
Forumdan Daha Çok Faydanlanmak İçin Üye Olunuz.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik Destek Forum |Oyun| |Hit| |Program| |Albüm Mp3| |Forum|eğlence|

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kopya Windows xp'yi orjinal yapma
Çiçeğin Suya Aşkı Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 8:09 pm tarafından estorian

» İkariam savunma taktikleri
Çiçeğin Suya Aşkı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 3:38 pm tarafından avadore

» Age OF EmpireS II - [ TaM SürüM ] + [ TürKÇe DiL ] !!
Çiçeğin Suya Aşkı Icon_minitimePerş. Mart 15, 2012 12:10 am tarafından Storm.exe

» Ip Değiştirme Programi Saniye Saniye Değişiyo
Çiçeğin Suya Aşkı Icon_minitimeC.tesi Ocak 21, 2012 4:53 am tarafından nedensiz35

» GTA 4 Full - DVD 1
Çiçeğin Suya Aşkı Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 1:33 am tarafından ridvanim

» internet explorer sorunu
Çiçeğin Suya Aşkı Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 11:53 pm tarafından TraquteR

» (resimli) Sade HareketLi Rütbe Yapımı ;) [ BLaCk FARKIYLA ]
Çiçeğin Suya Aşkı Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:12 am tarafından eX-FaCToR

» Banner İstek
Çiçeğin Suya Aşkı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 3:12 am tarafından SabocanTR

» Grafiker Alimi
Çiçeğin Suya Aşkı Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 5:20 pm tarafından SabocanTR

Similar topics
    Kimler hatta?
    Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 144 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 2:27 pm tarihinde online oldu.
    Üye Panali
    Çiçeğin Suya Aşkı ConfigureProfiliniz                 
    Bilgiler
    Seçenekler
    İmza

Çiçeğin Suya Aşkı Kwalletmanager Sosyal                    
    Arkadaş ve Tanınmamış
    Üye listesi
    Grup
    Çiçeğin Suya Aşkı Newmsg Özel Mesaj            
     Yeni Özel Mesaj
    Gelen Kutusu
    ÖM Gönder
     Saklanan Ö. Mesajlar
    Çiçeğin Suya Aşkı Kthememgr Forumdan             

Çiçeğin Suya Aşkı

YazarMesaj
    _ada_
    _ada_

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 247
    Yaş Yaş : 34
    Nerden Nerden : Satılık kalpler şehrinden

Cüzdan
    TDF-TL: 0
    Altın: 0
    Çiçeğin Suya Aşkı Empty
    MesajKonu: Çiçeğin Suya Aşkı   Çiçeğin Suya Aşkı Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 10:15 pm

Çiçeğin Suya Aşkı

Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri, tabii zaman lâzımdır birbirlerini tanımak için. Gel zaman, git zaman çiçek o kadar mutlu olur ki, mutluluktan içi içine sığmaz artık ve anlar ki, su'ya aşık olmuştur. İlk kez aşık olan çiçek, etrafa kokular saçar, "Sırf senin hatırın için ey su" diye... Öyle zaman gelir ki, artık su da içinde çiçeğe karşı birşeyler hissetmeye başlamıştır. Zanneder ki, çiçeğe aşıktır ama su da ilk defa aşık oluyordur.

Günler ve aylar birbirini kovalalar ve çiçek acaba "Su beni seviyor mu?" diye düşünmeye başlar. Çünkü su, pek ilgilenmez çiçekle... Halbuki çiçek, alışkın değildir böyle bir sevgiye ve dayanamaz. Çiçek, suya "Seni seviyorum der. Su, "Ben de seni seviyorum" der. Aradan zaman geçer ve çiçek yine "Seni seviyorum" der. Su, yine "Ben de" der. Çiçek, sabırlıdır. Bekler, bekler, bekler... Artık öyle bir duruma gelir ki, çiçek koku saçamaz etrafa ve son kez suya "Seni seviyorum." der. Su da ona "Söyledim ya ben de seni seviyorum." der ve gün gelir çiçek yataklara düşer. Hastalanmıştır çiçek artık. Rengi solmuş, çehresi sararmıştır çiçeğin. Yataklardadır artık çiçek. Su da başında bekler çiçeğin, yardımcı olmak için sevdiğine... Bellidir ki artık çiçek ölecektir ve son kez zorlukla başını döndürerek çiçek, suya der ki; "Seni ben, gerçekten seviyorum." Çok hüzünlenir su bu durum karşısında ve son çare olarak bir doktor çağırır nedir sorun diye...Doktor gelir ve muayene eder çiçeği. Sonra şöyle der doktor: "Hastanın durumu ümitsiz artık elimizden birşey gelmez." Su, merak eder, sevgilisinin ölümüne sebep olan hastalık nedir diye ve sorar doktora. Doktor, şöyle bir bakar suya ve der ki: "Çiçeğin bir hastalığı yok dostum... Bu çiçek sadece susuz kalmış, ölümü onun için" der.

Ve anlamıştır artık su, sevgiliye sadece "Seni seviyorum" demek yetmemektedir.

Çiçeğin Suya Aşkı
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Bilgisayarcının aşkı... :)