wWw.TEKnikDeSTEk.Forum0.Biz
Forumdan Daha Çok Faydanlanmak İçin Üye Olunuz.!
Forumdan Daha Çok Faydanlanmak İçin Üye Olunuz.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teknik Destek Forum |Oyun| |Hit| |Program| |Albüm Mp3| |Forum|eğlence|

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kopya Windows xp'yi orjinal yapma
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 8:09 pm tarafından estorian

» İkariam savunma taktikleri
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 3:38 pm tarafından avadore

» Age OF EmpireS II - [ TaM SürüM ] + [ TürKÇe DiL ] !!
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimePerş. Mart 15, 2012 12:10 am tarafından Storm.exe

» Ip Değiştirme Programi Saniye Saniye Değişiyo
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimeC.tesi Ocak 21, 2012 4:53 am tarafından nedensiz35

» GTA 4 Full - DVD 1
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 1:33 am tarafından ridvanim

» internet explorer sorunu
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 11:53 pm tarafından TraquteR

» (resimli) Sade HareketLi Rütbe Yapımı ;) [ BLaCk FARKIYLA ]
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:12 am tarafından eX-FaCToR

» Banner İstek
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 3:12 am tarafından SabocanTR

» Grafiker Alimi
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 5:20 pm tarafından SabocanTR

Similar topics
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 144 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 2:27 pm tarihinde online oldu.
Üye Panali
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? ConfigureProfiliniz                 
Bilgiler
Seçenekler
İmza

Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Kwalletmanager Sosyal                    
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Newmsg Özel Mesaj            
 Yeni Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
 Saklanan Ö. Mesajlar
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Kthememgr Forumdan             

Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin?

2 posters
YazarMesaj
YsmN
YsmN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 525
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : nereye xD

Cüzdan
TDF-TL: 0
Altın: 0
Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Empty
MesajKonu: Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin?   Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 9:17 pm

En zorudur geride kalan olmak giden yüreğinden silmiştir çünkü.
Kalan elinde kalanlarla yaşamını sürdürürken yüreği dikenli tellerle çevrilidir.
Her nefes alışı acı verir gözünde hüzün kalıcı olur.

Her şarkı sözleri gözlerini daldırır derinlere ve her şey gideni hatırlatır nedense.
Sevda o zaman daha alevlenir terk edilmek en büyük dağları eritir
Neden engel olamaz peki geride kalan bütün bunlara?
Çünkü aşk acı ile beslendikçe yüreği kemiren bir canavara döner.
Kaybetmenin o derin sızısı sorgulara düşürür beyni.
Mantık yitirilmiş mağlubiyetin en acısı ile yere serilmiştir artık.
Hele birde o çok sevdiğinin başkaları ile sohbetine ya da kahkahalarına tanık olursa.
Kendi hayatı altüst olmuş ama onun hayatı normal seyrediyorsa.
Pişmanlık eziklik içine dönüklük kendini suçlamaları ben onun gibi neden unutamıyorum sorusu çaresizlikte kıvranmanın acısı…
İşte bitirir insanı şu an benim bittiğim gibi

Aslında alışkındım yalnızlığa ama daha önce hiç yalnızlığımdan ayrılmamıştım.
Bu aynı şuna benziyor hani hiç yürüyemeyen bir insan yürüyemediğine üzülse de o yükü taşır. Ancak bir gün yürümeye başlayıp daha sonra o yürümeyi elinden aldığınızda Bütün direnci kırılmış olur. İşte aşk aynı buna benziyor sevmeyi tatmayan tatmadan önce direnebiliyor yaşamın zorluklarına ve sevgisizliğe. Ama bir gün sevgi ile tanışıp yalnızlığına ara verdikten sonra ardından gelen yalnızlık yıkıcı oluyor.

İşte sevgili bu yüzden bana ne desen boş senden önce ki yalnızlığımı geri vermedikten sonra senden sonraki bu yalnızlık hep acı verecek bana.
Sen ne haldesin bilmem ama ben yaşayan ölüyüm şu anda

Sen bu yazdıklarımı okur musun bilmiyorum ancak okuyanlar içinde senin gibi olanlar varsa.
En azından insanlık adına geride acılar içinde bıraktıklarına sevgi veremeseler de canlarını acıtacak tavırlardan uzak dursunlar.
Sırf beğenilme ve hala istenildiğini görme egosu ile insana acı çektirmek ben insanım diyene yakışmaz.
Hele yaralı ise bir yürek tuz basmak insaf…
O bu acıları hak edecek ne yaptı bir sormalısın kendine acaba o sevmekten başka ne yaptı?
Sevmeye ceza vermek ve cezayı her gün çoğaltmak insaf…
Gidiyorsan bile insan gibi gitmelisin sessizce ve gülümsemeden.
Ağlamasan bile gözyaşına saygın olmalı!
http://nefesdizisifanclup.eniyiforum.net/forum.htm
Fer[M]anqa
Yetkinyönetmen
Yetkinyönetmen
Fer[M]anqa

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 512
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Maraş

Cüzdan
TDF-TL: Sınırsız
Altın: Sınırsız

Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Empty
MesajKonu: Geri: Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin?   Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin? Icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 2:29 am

Sağol

Bana sensiz yalnızlığı verebilirmisin?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» lütfen bana logo yapabilirmisiniz
» Orhan Gencebay-Bana Kaderemin Bir Oyunumu Bu